Tervetuloa Spectan näyttelyosastolle Tube&Wire-messuille, Düsseldorfiin!
Metallijalostuksen tärkein tapahtuma pidetään 16.-20. huhtikuuta 2018 Saksassa, Düsseldorfin kaupungissa. Messuilla esitellään tuoreimpia uutuuksia putki-, johdin- ja kaapelituotannossa.
Specta esittelee kattavat ratkaisut erilaisten teollisuustuotteiden pakkaamiseen ja merkitsemiseen. Kävijät saavat tutustua muodoiltaan ja rakenteiltaan uudistettuihin luotettaviin vannetyökaluihin, sekä PET- ja teräsvanteen eri vakiokokoihin. Lisäksi esittelyssä erikoismateriaaleista valmistettujen, korkeita lämpötiloja, ympäristön haitallisia vaikutuksia sekä öljyjä ja liuottimia kestävien, etiketti- ja tarralappujen laaja tuotevalikoima
Yritys näyttää myös ympäristöystävällisiä ratkaisuja PET-jätteiden kierrätyksessä, sekä niiden käsittelyssä ja tuotteistamisessa laadukkaaksi vanteeksi.
Odotamme Teitä näyttelyosastollamme 6J28, paviljonki 6 Düsseldorfissa!